Whatsapp İle İletişime Geç
Tur Bilgileri
19 - 26 Ekim
7 Gece 8 Gün
ÇANKIRI ÇIKIŞLI DOĞU AMERİKA TURU THY İLE 7 GECE
2123.75 €
1699 €
19 Ekim 2020 - 26 Ekim 2020 Oda & Kahvaltı
1699 €
22 Kasım 2020 - 29 Kasım 2020 Oda & Kahvaltı
1699 €

Oda Arama

ÇANKIRI ÇIKIŞLI DOĞU AMERİKA TURU THY İLE 7 GECE

NEWYORK (2) & PHİLADELPHİA - WASHINGTON (1) & ORLANDO (2) MIAMI (2)

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

 7 Gece 8 Gün

 

 • 1. Gün 19 Ekim Pazartesi
  İstanbul - New York

   

  İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 003 sefer sayılı uçuşu ile 06:50’de New York’a hareket ediyoruz. (Pasaport kontrol ve bilet/bagaj işlemlerinizi zamanında bitirebilmek için uçuşunuzdan üç saat önce havalimanında hazır bulunmanız önerilir.) Yerel saat ile 10:50’de New York’a varışımızın ardından, bizleri bekleyen özel aracımızla New York’u keşfetmek üzere hareket ediyoruz. Şehrin meydanlarını, Central Park’ı, Manhattan, 5. Cadde ve Harlem’i gezecek, Empire State, İtalyan ve Çin mahalleleri, Broklyn ve Manhattan Köprüsü ile Amerika’ya New York limanından gelen yolcuları ilk karşılayan, özgürlüğün meşalesini tutan, ünlü Özgürlük Anıtı’nı uzaktan görme fırsatı yakalayacağız.  Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmeniz için serbest saatler. Akşam yemeğimizi dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenelencek olan Hudson Nehri üzerinde gerçekleştireceğimiz cruise turumuzda alıyoruz. Turumuz esnasında Manhattan’ın gece ışıkları altında muhteşem fotoğraflar çekme imkanı yakalayacaksınız. (150 USD)

 • 2. Gün 19 Ekim Pazartesi
  New York

   

  Kahvaltı ardından günümüz serbest, dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan New York İkonları turuna çıkıyoruz (90 USD). Empire State binasının 86. Katına çıkıp, New York un harika manzarasını resmediyoruz. Ardından, ünlü şehir kütüphanesi, 5.Cadde, Lower manhattan, Çin ve İtalyan mahalleleri ile Soho’yu görecek, şehre özel, filmlere konu olmuş bir birinden özel lezzetleri tadmak üzere vereceğimiz molalarla dolu,  gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında dünyanın en büyük ve eski metro hattı kullanılacaktır.

 • 3. Gün 19 Ekim Pazartesi
  New York - Philadelpiha - Lancastar - Washington

   

  Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizin tamamlıyoruz. Özel aracımızla Başkent Washington’a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Pensilvanya Eyaleti'nin en doğusunda bulunan eyaletin en büyük şehri, bağımsızlık bildirgesinin de imzalandığı Philadelpiha’da şehir turu için mola veriyoruz. Özgürlük Çanı, Liberty Hall (Özgürlük Salonu) ABD kuruluşunda önemli role sahip yerler göreceğimiz yerler arasındadır. rdından elektrik dahil tüm teknolojiden soyut yaşayan topluluk olan Amishler’in yaşadığı Lancaster kentine gideceğiz. Amishler’in yaşam tarzına tanık olacağız. Tur bitimi Washington’a doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımıza istinaden otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 • 4. Gün 19 Ekim Pazartesi
  Washington - Orlando

   

  Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Özel aracımız ile Amerika Birleşik Devletleri’nin başkentinde Eski Posta Merkezi, Capitol, Beyaz Saray, FBI Binası, Pentagon Binası, Arlington Mezarlığı, Abraham Lincoln Anıtı, Vietnam ve Kore Şehitleri Anıtını görüp, Orlando’ya yapacağımız yolculuk için havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimiz sonrası, yerel hava yolları ile, eğlencenin büyülü dünyası Orlando’ya doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuk ardından 1971 tarihli Disney World, Universal Studio ve Islands of Adventure Parkı ile eğlencenin kapılarından içeri adım atacağız. Otelimize transferimizin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Dinlenmek üzere günümüz serbest. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Outlet – Alışveriş turuna katılabilirler. (35 USD)

 • 5. Gün 19 Ekim Pazartesi
  Orlando

   

  Kahvaltının ardından günümüz serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan, gişe rekorları kırmış filmlerin canlandırıldığı Universal Film Stüdyoları turumuza katılabilirsiniz. (200 USD) Turumuz esnasında animasyon filmlerin gerçeğe dönüşmesine tanıklık edebilir, Universal Macera Adasında yeni açılan Harry Potter’ın Sihirli Dünyasında sihirlerin gerçek oluşuna şahit olabilirsiniz. Tam günlük turumuzun ardından otelimize transfer. Dinlenmek üzere serbest saatler.

 • 6. Gün 19 Ekim Pazartesi
  Orlando - Miami

   

  Kahvaltının ardından, Florida’nın en gözde şehirlerinden Miami’ye hareket ediyoruz. Miami, çılgın gece hayatı, beyaz kumsalları, çekici alışveriş imkanları, mükemmel gün batımı manzaraları ve sıcak iklimi ile yıl boyu güneş isteyenler için en ideal tatil bölgesi. Yolculuğumuz, yol üzerinde vereceğimiz ufak bir mola ile birlikte yaklaşık olarak 4 saat sürecek. Miami’ye varışımızda yapacağımız panoramik şehir turumuz esnasında miami de sanatın nasıl ön plana çıktığına şahit olacak, filmlere konu olan Miami Beach, Art Deco mimarisi ile Ocean Drive, Miami Limanı, Bal Harbour, Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore oteli, Bayside, Kübalı göçmenlerin yerleşim yeri Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 • 7. Gün 19 Ekim Pazartesi
  Miami

   

  Kahvaltının ardından günümüz güneş, deniz ve beyaz kumun büyülü dünyasının keyfini çıkarmak için serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan Key West gezimize katılabilirler.(150 USD) Kuzey Amerika Kıtasının en uç noktası olan ayrıca Küba’ya en yakın ABD şehri Key West turuna katılabilirler. ABD nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West ‘e yapacağımız Yaklaşık 2,5 saat sürecek keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys adında irili ufaklı adacıkları bir birine bağlayan yakalaşık 200 km lik köprüden geçecek, muhteşem manzarasına şahit olacağız. Varışımızda yapacağımız şehir turu esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski Amrikan Başkanı Harry S. Truman’ın evi, Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Isla Morada’da izleyeceğimiz gün batımının ardından otelimize transfer. Dinlenmek üzere serbest saatler.

 • 8. Gün 19 Ekim Pazartesi
  Miami - İstanbul

   

  Kahvaltının ardından, otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. öğleden sonraki havaalanı transfer saatimize kadar dileyen misafirlerimiz ile birlikte Saw Grass Outlet alışveriş turumuz için hareket ediyoruz. Tur bitimi otelden çıkış işlemlerimizin ardından, özel aracımızla havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve pasaport işlemlerimiz ardından, Türk Hava Yolları’nın TK 78 sayılı uçuşu ile 23:05’te İstanbul’a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.

 • 9. Gün 19 Ekim Pazartesi
  İstanbul

   

  Yerel saat ile 18:05’te İstanbul Yeni Havalimanına hoş geldiniz.

   

   

  EKSTRA TURLAR

  NEW YORK

  New York İkonları: Şehrin lakabı ve en ünlü binalarından biri olan Empire State binasının 86. Katına çıkıp, New York un harika manzarasını resmediyoruz. Ardından, ünlü şehir kütüphanesi, 5.Cadde, Lower manhattan, Çin ve İtalyan mahalleleri ile Soho’yu görecek, şehre özel, filmlere konu olmuş bir birinden özel lezzetleri tadmak üzere vereceğimiz molalarla dolu, tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasındadünyanın en büyük ve eski metro hattı kullanılacaktır. (90 USD)

   

  Akşam Yemekli Cruise Turu: Manhattan’ın muhteşem manzarasını gece ışıkları altında resmetme şansımızın olacağı bu turda güzel bir akşam yemeği ve canlı müzik bizleri keyiflendirecek. (150 USD)

   

  ORLANDO

  Outlet – Alışveriş Turu: Dünyanın en büyük açık hava alış veriş merkezlerinden olan Orlando da ünlü markaları çok ucuz fiyatlara bulabilirsiniz. (35 USD)

   

  Universal Studios Turu (2 Park): iki bölümden oluşan Universal Studios un her iki bölümünüde ziyaret edeceğimiz turumuz esnasında bir birinden heyecanlı roller costerlara biecek, örümcek adam, transformers E.T gibi bir çok filmin 5D canlandıurmasını izleyeceğiz. Dünyanın en büyük Hard Rock cafesini görme imkanıda bulacağımız turumuzun ardından özel aracımızla otelimize transfer ve günümüz dinlenmek üzere serbest.  (220 USD)

   

  MIAMI

  Bayside Tekne Turu: Yaklaşık 1 saat sürecek tekne turumuz esnasında dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının ve süper lüks villalarını yakından görecek, Miami’yi denizden resmetme şansımız olacak. (50 USD)

   

  Sawgrass Outlet & Alışveriş Turu: Tekne gezimizin ardından yapacağımız turumuz için öğle vakti hareket ediyoruz. Araç ile Miami den 45 dakika uzaklıkta bulunan sawgrass da çok büyük bir outlet alışveriş merkezinde birbirinden ünlü markaları çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Rehberiniz sizlere özel indirim kuonları girişden hemen önce dağıtacaktır.  (50 USD)

   

  Tüm Turlar Toplamı : 595 USD

   

  GEREKLİ BİLGİLER

  Para Birimi : Amerika Birleşik devletlerinin para birimi Amerikan Dolarıdır.

  Dil : Resmi dil İngilizcedir, bir çok yerde İspanyolcada yaygın olarak kullanılmaktadır

  Telefon : Ülke kodu +1dir, yurtdışında kullanıma açık tüm operatörleri ülke içinde kullanabilirsiniz. Türkiyeyi aramak için telefon numarasının başına 0090 koymanız gerekmektedir.

  Saat Dilimi : Türkiye ile New York, Orlando, Miami arasında – 7 saat bulunmaktadır. Yani bizlerden 7 saat geridedirler

  Uçuş Süreleri : İstanbul – New York ve Miami – İstanbul arası 11 saat sürmektedir. Hava şartlarının farklılık göstermesi durumunda yolculuk sürelerinde uzama olabilir.

   

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

İstanbul (IST) – New York  / Miami – İstanbul (IST) parkurunda Türk Hava Yolları ile ekonomi sınıf uçak bileti

New York (2) & Philadelpiha(1) Washington & Orlando (2) Miami (2) toplam 7 gece oda kahvaltı bazında konaklama

- Washinton – Orlando arası yerel hava yolları ile ekonomi class uçak bileti

- Alan – otel – Alan transferleri

- Panoramik olarak düzenlenecek olan New York, Washington, Philadelpiha ve Miami şehir turları

- Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

- Orlando – Miami arası transfer

- Havalimanı vergileri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

- Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

- Çankırı - İstanbul - Çankırı arası transfer hizmeti

- Yurt dışı çıkış harcı bedeli

- Zorunlu Seyahat Sigortası (15 euro)

- Rehber ve şoför tipleri, bahşişler

- Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri

- New York – Orlando arası uçuş bagaj ücreti

- Amerika vize ücreti

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Tek Kişik Oda 2861.25 €
2861.25 €
Çift Kişilik Oda 2123.75€
1699 €
Üç Kişilik Oda 2123.75€
1699 €
0-2 Yaş 612.50 €
490 €
3-6 Yaş 1998.75€
1599 €
7-12 Yaş 1998.75 €
1599 €
Gitmeden Oku;

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.